OyunTorrentcisi.Com - Full Oyun Torrentlerinin Güncel Adresi

Tam Versiyon: call of duty blackops 3 tanıtım
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[attachment=1210]

Call of Duty Black Ops 3 kendine özel üç oyun modu ile birlikte geliyor. Senaryo, Çok Oyuncu ve Zombi Modları modları bulunacak en çok haz aldığınız COD deneyimini yaşayacaksınız. Yeni bir asker türü yaratılıyor ve buna şahit oluyoruz. Son teknoloji ile üretilmiş robot askerler artık savaşların kaderini belirliyor. Buna alışmak zor olmayacak.

Call of Duty Black Ops 3 Zombi Modu, şu ana kadar oynadığınız en cazip, en derin ve insana oynama hırsı kazandıran mod olacak. Kendine özgü senaryosu, atmosferi ve daha önce karşılaşmadığınız silah ve teknik özellikler ile aklınızı başınızdan almaya aday bir mod oldu. Tüm bunlar Call of Duty Black Ops 3 için özel hazırlanan teknoloji ile hayata geçirilecek.

Call of Duty Black Ops 3 oyununu diğer Call of Duty oyunlarından ayıran bir diğer nokta ise oynarken sürekli istihbarat ağına ve müttefik askerlere bağlıyız, iletişi kuruyoruz. Erkek askerlerin yanı sıra bir çok kadın askere de rastlanabilecek. Bu askerlerin daha zeki hareket etmelerini sağlayacak yeni savaş teknikleri var.

Call of Duty Black Ops 2 oyununda maalesef çoğu karakter öldüğü için David Mason dışında önceki oyunda bulunan hiçbir karakter bu oyunda bulunmuyor.

fragman:  https://www.youtube.com/watch?v=TOC3iDC2_nA
indirme linki nerde acaba.çok istiyorum bu oyunu
harika oyun mükemmel